stag

Raty

Instalacja autogaz STAG jest doskonałym sposobem na spore oszczędności. STAG w Twoim samochodzie to wydatki na paliwo niższe nawet o 40%. Zamontuj instalację STAG w wybranym Autoryzowanym Serwisie lub Rekomendowanym Warsztacie STAG i ciesz się ekonomiczną jazdą bez nadmiernego obciążenia budżetu!

  • Znajdź na mapie warsztat w swojej okolicy
  • Zapytaj o promocję ratalną
  • Zamontuj instalację STAG i oszczędzaj od pierwszego kilometra

Instalacja LPG na raty

Dlaczego instalacja STAG?

Przy obecnych cenach benzyny instalacja autogaz opłaca się jak nigdy dotąd! Oszczędzasz na kosztach paliwa już od pierwszego kilometra a montaż instalacji błyskawicznie się zwraca. Swoje realne oszczędności  możesz policzyć w naszym kalkulatorze opłacalności STAG.  

Instalacja autogaz STAG jest nie tylko doskonałym sposobem na spore oszczędności.  Współczesna technologia sprawia, że to także ekologiczne rozwiązanie.

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją LPG to twojego auta, NAPISZ DO NAS. Nasi technicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Pomogą także w zdalnym doborze kompletnej instalacji LPG do twojego samochodu.

Skorzystaj z mapy warsztatów i znajdź punkt montażu w swojej okolicy. Skontaktuj się  i zapytaj o ofertę ratalną na montaż instalacji autogaz STAG. Możesz też skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

Jak to działa?

W promieniu::
Trwa wczytywanie punktów serwisowych...