stag

Raty 0%

Instalacja autogaz STAG jest doskonałym sposobem na spore oszczędności. STAG w Twoim samochodzie to wydatki na paliwo niższe nawet o 40%. Zamontuj instalację STAG w wybranym Autoryzowanym Serwisie lub Rekomendowanym Warsztacie STAG i ciesz się ekonomiczną jazdą bez nadmiernego obciążenia budżetu!

  • Znajdź na mapie warsztat w swojej okolicy
  • Zapytaj o promocję ratalną
  • Zamontuj instalację STAG i oszczędzaj od pierwszego kilometra

Instalacja LPG na raty

STAG

Lista warsztatów

W promieniu::
Trwa wczytywanie punktów serwisowych...

Dlaczego instalacja STAG?

Przy obecnych cenach benzyny instalacja autogaz opłaca się jak nigdy dotąd! Oszczędzasz na kosztach paliwa już od pierwszego kilometra a montaż instalacji błyskawicznie się zwraca. Swoje realne oszczędności  możesz policzyć w naszym kalkulatorze opłacalności STAG.  

Instalacja autogaz STAG jest nie tylko doskonałym sposobem na spore oszczędności.  Współczesna technologia sprawia, że to także ekologiczne rozwiązanie.

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją LPG to twojego auta, NAPISZ DO NAS. Nasi technicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Pomogą także w zdalnym doborze kompletnej instalacji LPG do twojego samochodu.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota pożyczki ratalnej (bez kredytowanych kosztów):
2 915 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2 915 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 291,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Promocja obowiązuje w okresie 01.07.2022 – 31.08.2022 r.
Punkty należące do sieci partnerskiej AC SA, współpracujące z Alior Bank SA oraz BNP Paribas Bank Polska SA jako pośrednicy kredytowi, są umocowane do zawierania w imieniu Alior Bank SA oraz BNP Paribas Bank Polska SA z osobami fizycznymi umów o kredyt oferowany przez Alior Bank SA lub BNP Paribas Bank Polska SA oraz dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem tych umów.
Alior Bank SA oraz BNP Paribas Bank Polska SA uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w zawieraniu umów o kredyt ratalny.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny.

Klauzula informacyjna