Kibicujesz Reprezentacji Polski? Jesteś gotowy na Euro 2024?
Wsiadaj za kierownicę i ruszaj w drogę!

ILE MOGĘ ZAOSZCZĘDZIĆ?

Lokalizacja początkowa:
Lokalizacja końcowa:
Benzyna:
PLN
Gaz:
PLN
Benzyna:
L/100km
Gaz:
L/100km

Długość trasy

?

Koszt jazdy na benzynie

?

Koszt jazdy na gazie

?

Oszczędność na gazie

?


Jadąc na Mistrzostwa samochodem napędzanym LPG, możesz naprawdę sporo zaoszczędzić. Ile dokładnie? Na co mógłbyś wydać pieniądze, które zostaną w Twoim portfelu? Sprawdźmy!

Jeśli przejedziesz 2 000 km to zaoszczędzisz ok. 538 zł w porównaniu do jazdy na benzynie. To pozwoli Ci kupić wuwuzele i szaliki kibica oraz PIŁKĘ MECZOWĄ Euro 2024, na której będą mogli podpisać się reprezentanci Polski.

Po przejechaniu 5 000 km w Twojej kieszeni zostanie 1 345 zł. To spora suma, którą będziesz mógł przeznaczyć na zakup biletów na mecze fazy pucharowej Mistrzostw Europy 2024.

Zakładając, że przejedziesz 10 000 km, oszczędzisz około 2 690 zł, korzystając z instalacji LPG marki STAG. To wystarczy na zakup oryginalnych KOSZULEK MECZOWYCH Reprezentacji Polski dla całej Twojej rodziny! W takich strojach nasi piłkarze wybiegną na niemieckie stadiony, by walczyć o awans i wieczną chwałę!

Pokonując samochodem 20 000 km, oszczędzisz około 5 380 zł. To może pokryć koszty zakwaterowania podczas Euro 2024 dla Ciebie i Twoich bliskich.

Po przejechaniu 50 000 km, oszczędzisz aż 13 452 zł – to wystarczy na zakup biletów VIP na finałowy mecz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej!

Brzmi zachęcająco?

Wybierz punkt startowy oraz miejsce docelowe i przekonaj się, ile zaoszczędzisz jadąc na LPG.

STAG – razem do zwycięstwa!

*Wyliczenia wykonane dla cen PB: 6,56 zł, LPG 2,78 zł. Średnie spalanie: PB 8 l/100 km, LPG 9,2 l/100 km.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY WARSZTAT STAG

W promieniu::
Trwa wczytywanie punktów serwisowych...

O CO ZAPYTAĆ MONTAŻYSTĘ LPG?

Czy instalacja LPG się opłaca?
Przy obecnych cenach benzyny instalacja autogaz opłaca się jak nigdy dotąd! Instalacja autogaz STAG jest doskonałym sposobem na spore oszczędności. STAG w Twoim samochodzie to wydatki na paliwo niższe nawet o 40%.

Ile kosztuje instalacja LPG?
Instalację LPG dobiera się za każdym razem indywidualnie. Cena zależy od użytych komponentów oraz od typu silnika. O szczegóły montażu i wyceny spytaj swojego montażystę.

Jaka instalacja do mojego auta?
Każdą instalację dobieramy indywidualnie. Skontaktuj się z punktem montażu STAG w swojej okolicy, instalator dobierze komponenty instalacji tak, by idealnie pasowały do Twojego samochodu.

DLACZEGO WARTO ZAMONTOWAĆ INSTALACJĘ AUTOGAZ STAG?

ikonka

Oszczędności

Instalacja gazowa LPG sprawia, że podróż jest nawet o 50% tańsza od podróży na konwencjonalnym paliwie. Dwa zbiorniki paliwa oznaczają także podwojony zasięg!

ikonka

Gwarancja producenta

Gaz w samochodzie z instalacją STAG daje poczucie bezpieczeństwa w trakcie podróży. Gwarancja STAG zapewnia ochronę gwarancyjną podzespołów instalacji LPG.

ikonka

Międzynarodowa sieć AS

Rozbudowana sieć serwisów STAG w Polsce i całej Europie. Z nami podróżujesz bezpiecznie mając gaz w aucie!

ikonka

Ekologia

Instalacja gazowa do auta LPG to mniejsza emisja szkodliwych związków do atmosfery. Mniej spalin to mniej gazów cieplarnianych i czystsze powietrze.

ikonka

Polski producent

Dysponujemy własnym Centrum Badawczo – Rozwojowym, a wszystkie komponenty produkujemy w Polsce.

ikonka

Jakość i bezpieczeństwo

Szybka i fachowa obsługa klienta. Warsztaty STAG zapewnią wykonanie profesjonalnej usługi za rozsądną cenę.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami