stag

Ogólnopolska Gwarancja STAG

Bezpłatna naprawa

w dowolnym

Autoryzowanym Serwisie STAG

Opieka gwarancyjna gdziekolwiek jesteś!

1

ikonka

Bezpłatna naprawa w dowolnym AS STAG!

Zamontuj instalację STAG w wybranym Autoryzowanym Serwisie STAG i ciesz się ekonomiczną jazdą oraz opieką gwarancyjną sieci AS STAG w całej Polsce. Znajdź na mapie dowolny serwis sieci AS STAG i skorzystaj z bezpłatnej naprawy gwarancyjnej.

2

ikonka

Jak to działa?

Zamontuj instalację w Autoryzowanym Serwisie STAG. Pamiętaj, by zawsze mieć przy sobie wypełnioną książeczkę gwarancyjną z wyciągiem ze świadectwa homologacji oraz Certyfikat Ogólnopolskiej Gwarancji - dostaniesz je po montażu. Naprawy gwarancyjne oraz regularne przeglądy gwarancyjne instalacji autogaz zawsze rób w Autoryzowanym Serwisie  STAG.

3

ikonka

Pamiętaj!

Ogólnopolska Gwarancja w sieci Autoryzowanych Serwisów STAG dotyczy tylko i wyłącznie napraw związanych z niesprawnością produktów marki STAG. Ogólnopolską Gwarancją nie są objęte usterki w zakresie podzespołów innych producentów!  Zawsze używaj instalacji autogaz STAG  zgodnie z instrukcją obsługi oraz warunkami gwarancji oraz pamiętaj, że Ogólnopolska Gwarancja nie służy ocenie poprawności doboru i/lub montażu instalacji wykonanego w innym AS STAG zgodnie z instrukcją obsługi oraz warunkami gwarancji. 

W promieniu::
Trwa wczytywanie punktów serwisowych...