// Define dataLayer and the gtag function. window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} // Set default consent to 'denied' as a placeholder // Determine actual values based on your own requirements gtag('consent', 'default', { 'ad_storage': 'denied', 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'analytics_storage': 'denied' }); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5W3R325'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-80476836-2'); Instalacja gazowa do auta na raty - STAG

stag

Raty

Instalacja autogaz na raty STAG jest doskonałym sposobem na spore oszczędności. Instalacja gazowa do auta na raty od STAG to korzyść dla Twojego portfela oraz wydatki na paliwo niższe nawet o 40%. Zamontuj instalację STAG w wybranym Autoryzowanym Serwisie lub Rekomendowanym Warsztacie STAG i ciesz się ekonomiczną jazdą bez nadmiernego obciążenia budżetu!

  • Znajdź na mapie warsztat w swojej okolicy
  • Zapytaj o promocję ratalną
  • Zamontuj instalację STAG i oszczędzaj od pierwszego kilometra

Instalacja LPG na raty

Dlaczego autogaz na raty od STAG?

Montaż instalacji gazowej w samochodzie na raty to spora korzyść finansowa dla użytkownika pojazdu. Przy obecnych cenach benzyny instalacja autogaz opłaca się jak nigdy dotąd! Oszczędzasz na kosztach paliwa już od pierwszego kilometra a montaż instalacji błyskawicznie się zwraca.  Nadal się zastanawiasz, czy aby na pewno instalacje gazowe na raty to dobry pomysł? Swoje realne oszczędności  możesz policzyć w naszym kalkulatorze opłacalności STAG.  

Instalacja autogaz STAG jest nie tylko doskonałym sposobem na spore oszczędności.  Współczesna technologia sprawia, że to także ekologiczne rozwiązanie.

Jeśli interesuje Cię montaż instalacji gazowej do samochodu na raty, NAPISZ DO NAS. Nasi technicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Pomogą także w zdalnym doborze kompletnej instalacji LPG do twojego samochodu.

Instalacja LPG w samochodzie na raty jest realizowana w naszych punktach montażu. Skorzystaj z mapy warsztatów i znajdź oddział w swojej okolicy. Skontaktuj się  i zapytaj o ofertę ratalną na montaż instalacji autogaz STAG. Możesz też skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

Jak to działa?

Instalacja gazowa LPG na raty

W promieniu::
Trwa wczytywanie punktów serwisowych...