STAG współpracuje z Yanosikiem

Od 15 listopada 2023 r. marka STAG otwiera nowe możliwości dzięki współpracy z aplikacją mobilną Yanosik – jedną z najbardziej popularnych aplikacji dla kierowców w Polsce, z liczbą pobrań przekraczającą 26 milionów.

Wspieramy Autoryzowane Serwisy STAG

– Ta innowacyjna inicjatywa ma na celu wspieranie Autoryzowanych Serwisów STAG oraz zachęcanie do montażu instalacji LPG marki STAG. Przez kolejne 3 miesiące wszystkie Autoryzowane Serwisy STAG zostaną wyróżnione na mapach aplikacji Yanosik, co zapewni kierowcom łatwy dostęp do informacji o lokalizacji i ofercie serwisów – mówi Paweł Baraniuk, wiceprezes AC SA, producenta marki STAG.

Użytkownicy aplikacji otrzymują także komunikaty dźwiękowe. Kierowcy zbliżający się do ASS usłyszą usłyszą spot, zachęcający do skorzystania z usług.

„Zbliżasz się do Autoryzowanego Serwisu STAG. Zamontuj instalację LPG marki STAG i obniż koszty paliwa o połowę”

Ułatwienie dla kierowców

Współpraca marki STAG z jedną z najpopularniejszych aplikacji dla kierowców ma na celu ułatwienie dostępu do wysokiej jakości usług Autoryzowanych Serwisów STAG oraz podkreślenie korzyści z montażu instalacji LPG, co przyczynia się do zmniejszenia kosztów eksploatacji pojazdów.