#STAGujswojeauto – Fiat 500

#STAGujSwojeAuto Fiat 500X i montaż w Autoryzowanym Serwisie STAG we Włocławku

Niektóre auta kupuje się oczami, a inne mają być przede wszystkim praktyczne. Są modele, które kupuje się z myślą o ciężkiej pracy, inne mają cieszyć oczy i być stylowe. Niezależnie od potrzeb, warto obniżyć koszt eksploatacji montując instalację LPG.

Bez trudu możemy to zrobić również w takim Fiacie 500X. Fiat 500X z 2016 roku, który towarzyszy nam w dzisiejszym odcinku to auto o mocy 180 KM, napędzane 2.4-litrowym silnikiem. Komplet pasażerów, autostradowa jazda, czy górska wspinaczka – jednostce o nazwie Tigershark niestraszne są te wyzwania. Choć Fiata 500X, podobnie jak zwykłą, małą 500 kupuje się raczej oczami, warto zaoszczędzić na kosztach eksploatacji. Jak obniżyć koszty w stylowym i modnym aucie? Sprawdź kolejny odcinek #STAGujSwojeAuto.

<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/ExZPCHP3MmE" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>