// Define dataLayer and the gtag function. window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} // Set default consent to 'denied' as a placeholder // Determine actual values based on your own requirements gtag('consent', 'default', { 'ad_storage': 'denied', 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'analytics_storage': 'denied' }); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-5W3R325'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-80476836-2'); Stać Cię na dłuższe wakacje - Stag

Stag

Stać Cię na dłuższe wakacje

Dzięki instalacji LPG stać Cię na dłuższe wakacje

Dłuższy wypoczynek w tej samej cenie? To możliwe, jeśli 40% wydatków na paliwo zostanie w Twojej kieszeni. Na wakacje tylko autem z LPG.

Ile oszczędzisz jadąc na LPG? Policz to! 

  • Wpisz swoją lokalizację początkową i końcową w odpowiednich polach
  • Dopasuj ceny paliwa i spalanie do swojego auta
  • Sprawdź ile zaoszczędzisz wybierając LPG

Kalkulator Stag

Ile możesz oszczędzić? Policz!

Lokalizacja początkowa:
Lokalizacja końcowa:
Benzyna:
PLN
Gaz:
PLN
Benzyna:
L/100km
Gaz:
L/100km

Długość trasy

?

Koszt jazdy na benzynie

?

Koszt jazdy na gazie

?

Oszczędność na gazie

?

Taniej niż myślisz

 

Policzmy. Wyprawa z wybrzeża w góry to około 700 km. Szacujemy, że rodzinny samochód spali 63 l benzyny, za które zapłacisz około 475 zł. Ta sama podróż na LPG kosztowałaby tylko 258 zł! Ta sama trasa może być o 217 zł tańsza. Po doliczeniu wydatków na podróż powrotną, w kieszeni zostaje ok. 434zł. W sam raz na dodatkowe dwa dni górskiego wypoczynku. Tyle możesz zaoszczędzić, montując w swoim aucie instalację autogaz STAG.

Instalacja autogaz to inwestycja, która pozwoli Ci oszczędzać przez na lata. Rzeczywiste oszczędności sięgają nawet 40% kosztów paliwa. Wedle danych statystycznych, przeciętny Polak rocznie przemierza 8607 km.  Przy obecnych cenach paliwa, które są zdecydowanie wyższe od tych, do których przyzwyczailiśmy się przez lata, na stacji paliw zostawisz blisko  – prawie 6 tys. zł rocznie. Wybierając LPG – roczny koszt paliwa spada do 3271 zł.  

Bezpieczna podróż

Obniżony koszt paliwa to nie jedyny atut instalacji autogaz STAG. Jeśli podczas wakacji instalacja w aucie będzie wymagała serwisu, na trasie czeka ponad 100 z sieci Autoryzowanych Serwisów STAG zlokalizowanych w całej Polsce. W trakcie podróży możesz liczyć na szybką i profesjonalną pomoc. Autoryzowane Serwisy i rekomendowane warsztaty  STAG tworzą sieć najściślej związanych z marką punktów na mapie Polski. Serwisy rozpoznawalne są poprzez charakterystyczne oznakowanie sieci. Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy znajduje się najbliższy warsztat STAG. Zamontuj instalacje LPG i ciesz się tanim podróżowaniem w wakacje i przez cały rok!