3 lata gwarancji na STAG 400 DPI

Montując instalację LPG w swoim aucie, chcesz mieć pewność najwyższej jakości i niezawodności. STAG ręczy za te cechy swoich produktów. Właśnie dlatego sterownik STAG 400 DPI, przeznaczony do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, od kwietnia 2022 roku zyskał dłuższy, trzyletni okres gwarancyjny.

STAG 400 DPI to system zasilania gazowego do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Najwyższa jakość komponentów (potwierdzona certyfikatem automotive) oraz rozwój produktu to powody, dla których sterownik STAG 400 DPI jest teraz objęty nie dwu-, ale trzyletnią gwarancją.

Dłuższa gwarancja to:
– dłuższe poczucie bezpieczeństwa
– potwierdzenie najwyższej jakości
– profesjonalna opieka podczas użytkowania instalacji

Przedłużenie gwarancji nie jest objęte żadnymi warunkami dodatkowymi. Co więcej, opieka gwarancyjna jest przypisana do sterownika, a nie do właściciela auta.  Trzyletnią gwarancją objęte są wszystkie warianty sterownika STAG 400 DPI, zamontowane od 1 kwietnia 2022. 
Dodatkowo, montując instalację STAG w Autoryzowanym Serwisie STAG, użytkownik uzyskuje prawo do napraw gwarancyjnych we wszystkich warsztatach z sieci AS STAG, na terenie całej Polski.