Przedłuż gwarancję na wtryskiwacze

Chcesz mieć dłuższą gwarancję na wtryskiwacze STAG? Wystarczy jedna drobna zmiana.

Zastosuj filtr z włókna szklanego w Twojej instalacji STAG, a zyskasz lepszą ochronę wtryskiwaczy i dłuższą, 3 – letnią gwarancję na ten element instalacji gazowej. To najdłuższa gwarancja na wtryskiwacze na rynku!   

Jako producent instalacji autogaz STAG dbamy o to, by nasze instalacje działały bezawaryjnie. Wtryskiwacze STAG są objęte gwarancją producenta przez 24 miesiące po montażu. Jednak zanieczyszczenia tankowanego na stacjach gazu mogą prowadzić do awarii urządzeń także po upływie okresu gwarancji. Przedłużenie ochrony gwarancyjnej pozwoli uniknąć niespodziewanych wydatków i dłużej cieszyć się bezawaryjną jazdą.

Filtr z wkładem z włókna szklanego nawet 100 – krotnie lepiej chroni wtryski gazu przed osadzaniem się substancji oleistych i cząstek stałych, którymi zanieczyszczony jest gaz LPG. Zastąpienie tradycyjnego filtra przepływowego filtrem odstojnikowym STAG GF01 z wkładem z włókna szklanego chroni Twoje auto przed awarią i kosztowną naprawą.

Poproś swojego montażystę o zastosowanie w Twojej instalacji STAG filtrów fazy lotnej GF01 z wkładem z włókna szklanego. Pamiętaj o przeglądach okresowych oraz regularnej wymianie filtrów fazy ciekłej i lotnej co 10 000 km/1 rok.