Filtr fazy lotnej GF01 z WKŁADEM Z WŁÓKNA SZKLANEGO 

Zanieczyszczenia zawarte w LPG mogą w krótkim czasie uszkodzić wtryskiwacze w instalacji gazowej. Wystarczy jednak mała zmiana, by uniknąć awarii i kosztownych napraw. Zastosuj filtr z włókna szklanego w Twojej instalacji STAG, a zyskasz lepszą ochronę wtryskiwaczy i dłuższą, 3 – letnią gwarancję na ten element instalacji gazowej. To najdłuższa gwarancja na wtryskiwacze na rynku!   

Filtr z wkładem z włókna szklanego nawet 100 – krotnie lepiej chroni wtryski gazu przed osadzaniem się substancji oleistych i cząstek stałych, którymi zanieczyszczony jest gaz LPG. Jako producent instalacji autogaz STAG nie mamy wpływu na jakość autogazu. Dbamy jednak o to, by nasze instalacje działały bezawaryjnie, bez względu na zanieczyszczenia.  

Rekomendujemy filtr STAG GF01 z wkładem z włókna szklanego. Zastąpienie tradycyjnego filtra przepływowego filtrem odstojnikowym STAG GF01 z wkładem z włókna szklanego chroni Twoje auto przed awarią i kosztowną naprawą. Dzięki temu możesz cieszyć się bezawaryjną jazdą. Dodatkowo zyskujesz dłuższą, 3 – letnią gwarancję na wtryskiwacze STAG.   

Poproś swojego montażystę o zastosowanie w Twojej instalacji STAG filtrów fazy lotnej GF01 z wkładem z włókna szklanego. Pamiętaj o przeglądach okresowych oraz regularnej wymianie filtrów fazy ciekłej i lotnej co 10 000 km/1 rok. 

Filtr GF01 z wkładem z włókna szklanego to:   

10-krotnie lepsza filtracja w porównaniu do wkładu poliestrowego   

100 – krotnie lepsza filtracja w porównaniu do wkładu papierowego