STAG – podróżuj dalej na dwóch bakach


Wysokie ceny benzyny? Podróżuj dalej i taniej na dwóch zbiornikach! Instalacja LPG STAG to rozwiązanie, które pozwala jeździć dłużej, ponieważ teraz podróżujesz na dwóch zbiornikach paliwa. Kiedy innym zabraknie paliwa – ty podróżujesz dalej. Do tego podróżujesz taniej.

Dwa zbiorniki – to dwa razy większy zasięg. To prosta konsekwencja podwójnego źródła energii napędowej. Nie musisz pamiętać, by przełączyć na gaz. Instalacja LPG zrobi to automatycznie. System uruchomi się sam, a w przypadku braku LPG – przełączy na benzynę. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz się tak często martwić o tankowanie!

Dwa baki paliwa to podwójny zasięg
Montując instalację LPG w aucie zyskujesz podwójny zaisięg swojego pojazdu.

Ceny benzyny to już nie Twoje zmartwienie

Wystarczy, że przejedziesz ok. 1000 km miesięcznie. Po około 1 roku zwróci się koszt instalacji autogaz. Z autogazem jeździsz dłużej, bo masz dwa zbiorniki paliwa. Podróżuj bezpiecznie!

Nasze instalacje pozytywnie przeszły
– Crash testy
– Testy balistyczne
– Próby ogniowe

35-letnie doświadczenie i własne Centrum Badawczo-Rozwojowe zobowiązują do najwyższych standardów. Dopilnuj, by w Twoim aucie zamontowano instalację LPG STAG. Nasza instalacja jest bezpieczna, bo wszystkie jej elementy są do siebie dobrze dopasowane i przeszły kontrole jakości. W warsztatach naszej sieci pracują przeszkoleni instalatorzy, a nadzór nad jakością montaży prowadzi sam producent.