#STAGujswojeauto – Mazda CX-3

Są takie samochody, które nie za bardzo chcą się zestarzeć. Mazda CX-3 została zaprezentowana już 7 lat temu, ale nadal jest dostępna w salonach. Przez ten czas, model przeszedł liftingi, drobne zabiegi i udoskonalenia – taka konsekwentna ewolucja to wspólna cecha zarówno modeli Mazdy, jak i instalacji LPG marki STAG. Ten crossover został zaprezentowany w 2014 roku, a to w świecie motoryzacji oznacza, że auto ma już naprawdę dobre parę lat na karku.

Klienci pokochali model, który bazuje na miejskiej Maździe 2 i wybierali go chętniej niż kompaktową trójkę czy większą CX-5. Za sukcesem Mazdy CX-3 stoi również fakt, że samochód zmieniał się praktycznie co roku na lepsze. Tu dodano lepsze materiały wykończeniowe, tam obsługę Apple CarPlay, a w jeszcze innym roku wprowadzono bogatsze wyposażenie standardowe. Takie podejście oznacza troskę o klienta i nie inaczej jest w kwestii instalacji LPG marki STAG.

Komponenty układu również stale ewoluują, zmieniają się na lepsze i są dopracowywane by działały jeszcze skuteczniej. Przykładem może być np. lista aut kompatybilnych ze sterownikiem STAG 400 DPI, przeznaczonym do silników z wtryskiem bezpośrednim. Liczba modeli, w których instalacja została przetestowana i sprawdzona stale rośnie, a to owoc współpracy marki STAG z ekspertami i rozbudowaną siecią autoryzowanych serwisów. Chcesz dowiedzieć się ile można zaoszczędzić montując instalację STAG w tym aucie? Obejrzyj kolejny odcinek serii #STAGujSwojeAuto.