Zimowa promocja – Raty 0%

Instalacja autogaz STAG w Twoim samochodzie to wydatki na paliwo niższe nawet o 40%.

Teraz oszczędzaj jeszcze więcej. Rozłóż koszt montażu instalacji na dogodne raty bez oprocentowania.

Oferta ratalna dostępna w wybranych Autoryzowanych Serwisach i Rekomendowanych Warsztatach STAG od 24.01.2022 do 20.03.2022 roku.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota pożyczki ratalnej (bez kredytowanych kosztów): 2 915 zł, całkowita kwota do zapłaty: 2 915 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych, miesięcznych rat w wysokości 291,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Promocja obowiązuje w okresie 24.01-20.03.2022 r. 

Punkty należące do sieci partnerskiej AC SA, współpracujące z Alior Bank SA oraz BNP Paribas Bank Polska SA jako pośrednicy kredytowi, są umocowane do zawierania w imieniu Alior Bank SA oraz BNP Paribas Bank Polska SA z osobami fizycznymi umów o kredyt oferowany przez Alior Bank SA lub BNP Paribas Bank Polska SA oraz dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem tych umów.  

Alior Bank SA oraz BNP Paribas Bank Polska SA uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach dostępna jest u sprzedawców pośredniczących w zawieraniu umów o kredyt ratalny.  

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny.